Türkçe    English    Deutsch

ANASAYFA
 
RIVER HOTEL
 
ADRASAN
 
ADRASAN AKTİVİTELERİ
 
ODA FİYATLARI
 
FOTOĞRAFLAR
 
ADRASAN'A ULAŞIM
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
 
İLETİŞİM

Hava durumu

 

ADRASAN'A ULAŞIM

 

Adrasan Antalya'ya 95 km. uzaklıktadır ve yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla buraya gelebilirsiniz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya'dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemer'i geçtikten sonra Tekirova'ya doğru yolculuğunuza devam ediyosunuz.  Tekirova'yı da geçtikten sonra yolun solunda 1. tabela olan Olympos, Adrasan tabelasını göreceksiniz buraya sapmadan devam edin. Sağdaki Petrol ofisini geçtikten sonra Adrasan tabelası göreceksiniz bu sapaktan yeni açılan yolla Adrasan'a deniz yönüne uzanan 8 km'lik asfalt bir yolla rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Bu yoldan Adrasan girişine geliyorsunuz sağa doğru saparak devam ettiğinizde ortasında Atatürk heykeli olan Adrasan meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 2 km devam ettikten sonra karşınıza çıkan Çınar ağacı ve camiden sola dönüp 1,5 km devam ederseniz dere kenarında River hotelin tabelasını göreceksiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Adrasan Tur var. Yazın günde 3 kez Adrasan'a servisi vardır. Adrasan tur ile Adrasan'a geldiğinizde Dere kenarında River Hotel'de ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Bu saatleri yakalayamadığınızda otogarda ilçeler terminalinden her yarım saatte bir Kumluca ilçesi servisleri (Çiçek Tur) kalkıyor. Bunlardan birine binip Adrasan yol ayrımında inmeniz yeterli. Buradan isterseniz taksiyle, isterseniz her saat başı kalkan Adrasan Tur servisleriyle otelimize gelebilirsiniz.

Uçak ile geliyorsanız Antalya Havaalanından transfer talep edebilirsiniz. Transfer ücretimiz 150 Liradır. Servisimiz sizi ve yakınlarınızı Antalya havaalanından alıp 1.5 saatlik bir yolculukla Adrasan'daki tesisimize getiriyor.


 
Daha Büyük Haritayı Görüntüle

  Anasayfa
 
 Adrasan River Hotel
 
Adrasan
 
Adrasan Otel Fiyatları
 
Adrasan Foto
 
Adrasan'a Ulaşım
 
İletişim