Türkçe    English    Deutsch

 
ANASAYFA
 
RIVER HOTEL
 
ADRASAN
 
ADRASAN AKTİVİTELERİ
 
ODA FİYATLARI
 
FOTOĞRAFLAR
 
ADRASAN'A ULAŞIM
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
 
İLETİŞİM

Hava durumu

ADRASAN RIVER HOTEL

    Adrasan River Hotel 12 oda ve 2 bungalovdan oluşmaktadır. Bütün odalar klimalı, duş+WC’lidir ve 24 saat sıcak su imkanı vardır.


   Adrasan River hotel denize 150mt 3 dk. yürüme mesafesinde dere kenarında konumlanmıştır. Derenin üzerindeki a la carte restoranımız , küçük barımız ve oturma gruplarımız vardır. Otelimiz dünyanın en güzel koylarından biri olan Adrasan’dadır. Huzurlu ama aynı zamanda eğlenceli bir tatil yapmak için ideal bir ortamdır.

 

       Dere içinde yer alan masa ve köşkler çok hoşunuza gidecek. İsterseniz dere içindeki masalarımıza oturup birbirinden lezzetli yemeklerimizi tadacak alkollü alkolsüz içkinizi yudumlayacak ve kahkahalarla dolu dost sohbetleri yapacaksınız.  İsterseniz de yine dere içinde bulunan köşklerdeki yastıkların üzerine uzanıp kuş cıvıltılarını ve derenin huzur veren sesini dinleyeceksiniz. Tabi arada yemeğinize ortak olmak için masanın kenarında gözünüzün içine bakacak derede yaşayan sevimli ördeklerimizi unutmamak lazım.

 

    Şehir hayatından yoruldunuz iş hayatından dolayı streslimi siniz, burası tam da bunun ilacı. Odalarımızda tertemiz çarşaflar serilmiş yataklarımızda deliksiz uyku keyfi yaparak sabahları yataktan çivi gibi kalkarsınız.

 

   Otelimizin arkası çam ağaçlarıyla ve yemyeşil bir bitki örtüsü ile dolu bir orman ve bu tertemiz hava ciğerlerinize doldukça enerjinizi yükselecek.

    Çocuklarınız içinde çok keyifli bir ortam tabi burası. Çocuklarınız doğa ne demek burada görüp öğrenecek, belki ilk defa bir dere içinde yüzen balığı ve ördeği izleyecek, daldan dala zıplayıp şarkı söyleyen bir dere kuşunu size göstermeye çalışacak.

 

    Otelimizden 3 dakika bir yürüyüşle sahile inebilecek ve Adrasan'ın berrak denizinin kollarına kendinizi bırakabileceksiniz. Denizde keyifle yüzüp oynayıp kahkahalarla yaşayacaksınız.

 

    İsterseniz koyları ve adaları ile ünlü Adrasan kıyılarında tekne turlarına da gidebileceksiniz.  Ya da balığa ya da dalış yapmaya.

 

    Gürültüden uzak ama mutlu bir tatil yapmak için otelimiz sizleri bekliyor. Keyifli Akdeniz günlerini yaşamak için otelimiz tam size göre. Haydi tatile...

  Anasayfa
 
 Adrasan River Hotel
 
Adrasan
 
Adrasan Otel Fiyatları
 
Adrasan Foto
 
Adrasan'a Ulaşım
 
İletişim